ЗДО №2, ДНЗ №2 ”Сонечко”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Порядок реєстрації дітей в ЗДО

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до наказу управління освіти, релігій та у справах національностей виконкому Хустської міської ради за №78 від 03.07.2013 року «Про запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади міста Хуст» з 1 серпня вступив у  дію новий порядок запису дітей в дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) міста Хуст через мережу Інтернет. В інструкції детально роз’яснені два можливих варіанти запису дитини в ДНЗ: коли у вас є доступ до Інтернету і коли його немає.


Реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади м. Хуст

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в заклади дошкільної освіти, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно заповнивши форму за посиланням: :https://forms.gle/vCWWVaYk2ZjJq5W87

Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Хуст через мережу Інтернет не поширюється на заклади дошкільної, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

Позачергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгової категорії відносяться:

  • діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО;
  • діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;
  • діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;
  • діти одиноких батьків (вдів,вдівців);
  • діти, які перебувають під опікою (піклуванням). 

Прийом дітей ясельного віку (від 1р. до 3р.) у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.


Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.


Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору закладу дошкільної освіти для Вашої дитини та реєструватись лише в один дошкільний заклад.
2. Правильно заповнюйте форму заяви.

3. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ЗДО документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві. 

4. Перевірити стан поданої заяви в черзі можна в керівника під час подачі документів.
5. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ЗДО інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована. 

 

Логін: *

Пароль: *